The Leaders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Leaders

Fórum guildy serveru FunnyWorld
 
DomovLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 Aj ja pomocňzem

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Arees123




Počet príspevkov : 1
Registration date : 14.11.2008

Aj ja pomocňzem Empty
OdoslaťPredmet: Aj ja pomocňzem   Aj ja pomocňzem Icon_minitimeSo november 29, 2008 1:58 am

Cawte wsetci takze velmi rad vam pomozem z reidom pametam si este pred vipe ako som poslobil u vas. Tak napr.arees lamko atd takze rad pomozem Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Návrat hore Goto down
Fijko
Admin
Admin
Fijko


Počet príspevkov : 52
Age : 33
Registration date : 12.11.2008

Aj ja pomocňzem Empty
OdoslaťPredmet: Re: Aj ja pomocňzem   Aj ja pomocňzem Icon_minitimeSo november 29, 2008 2:02 am

Arees123 napísal:
Cawte wsetci takze velmi rad vam pomozem z reidom pametam si este pred vipe ako som poslobil u vas. Tak napr.arees lamko atd takze rad pomozem Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised

Oki ale nabudúce nezakládajte zbytočne nové topicy. Smile
Návrat hore Goto down
http://theleaders.unas.cz/
 
Aj ja pomocňzem
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
The Leaders :: Informácie a oznamy (NOVINKY!!!) :: Novinky a aktuality!!!-
Prejdi na: